SÜRÜM 1926 KURULUŞ

      SÜRÜM ŞEKERCİSİ 1926 yılında SİLLELİ KURDOĞLU HACI İSMAİL EFENDİ tarafından Konya'da kurulmuştur. HACI İSMAİL EFENDİ VE OĞULLARI tarafından merkez adresinde hem imalat hem de perakende satış mağazası olarak faaliyet gösteren firmamız; Lokum ve şekerleme, üretim ve satış hususunda bölgenin aranılan bir markası olmuştur. Daima yenilikleri üretme çabası ile Orta Anadolu'nun ilk kağıtlı şeker ve ilk ve tek bisküvi üreticisi olmuşlardır. Yarı otomatik makine ve fırınlarda üretilen bisküviler, yaşayan tarih diye adlandırılan insanlar tarafından hala dilden dile dolaşmaktadır. Üretilen lokum çeşitlerine ilave olarak, gül kokulu, bademli bebe ezmesi ve meyve aromalı değişik tarzlarda renkli fondon şekerleri ile bölge halkına hizmet vererek Konya'nın ve bölgenin lider şekercisi olmayı başarmışlardır. 

       3.kuşak Aile bireylerinin katkıları ile vizyonundan sapmadan daima büyüyen SÜRÜM ŞEKERCİSİ, 4.kuşak Aile bireylerinin katkıları ile büyüyen ve gelişen dünyada olduğu gibi mağazalarının sayısını artırmak suretiyle daha çok müşteri kitlesine ulaşmayı; Kaliteli Çikolata, Şeker, Lokum ve Kuruyemiş çeşitlerini günlük ve en taze şekli ile tüketicilerine sunmayı hedeflemiştir. Özellikle bu anlamda Konya'da büyüyen ve gelişen sanayii sektörüne kurumsal çözüm ortağı olmuş ve bu gaye ile Büsan Organize Sanayii'nde Konya'nın ve Orta Anadolu'nun en büyük perakende satış mağazasını 2018 yılında faaliyete geçirmiştir. Butik ve Special Çikolata çeşitlerindeki aroma ve nefaset ile Aşkın en tatlı hali olmaya devam ediyoruz. 

   SÜRÜM Markası 1926 kuruluş yılı olması sebebiyle şu anda 4.kuşak ve 5.kuşak neslin ortak çalışması ile 100.yılına doğru emin adımlarla ilerlerken SÜRÜM 1926 Markası ve birçok alt üretim markaları ile; gelişen ve büyüyen Türkiye'mizin her köşesine kaliteli ve her daim taze olan ürünlerini aroma ve nefasetini kaybetmeyecek şekilde yeni nesil ambalajlar ile sunmayı hedeflemiştir. Bu gaye ile  2020 yılında dijital çağın gereklerine uygun e-ticaret sitesini kurmuş olup, firmamızın bu günlere gelmesinde en büyük pay sahibi müşterilerine vizyonundan sapmadan e-ticaret üzerinden de hizmet vermeye başlamıştır.

   100 yıldır değişmeyen lezzetler sloganı ile vizyonunu her geçen gün büyüten SÜRÜM 1926 Markası ile imalattan başlayarak müşterilere sunuma kadar aynı kalite ve titizlikle devam etmenin gurur ve övüncünü taşımaktadır. İnsanların damak zevkine hitap eden bu geleneğin, gelecek kuşaklara ulaşması ümidiyle.... AFİYET OLSUN.